ZHL -počtvrté

14.02.2017 15:16

Dříve než začneme popisovat děj nedělního vystoupení z města pod Černou věží, rádi bychom se ještě vrátili o týden zpět k přípravnému dvojzápasu se Slavií a Hrdcem Králové...


Kluci si v několika náročných intevalech vyzkoušeli své fotbalové dovednosti proti těžkým soupeřům. Zatímco v zápasech proti "Votrokům" jsme byli po většinu času lepší. Se Slavií jsme byli rádi, když jsme se dokázali soupeřům vyrovnat.


"Jsme rádi, že jsme si dokázali vytvořit řadu brankových příležitostí po soubojích jeden na jednoho, což je pro nás skvělé, jelikož právě na tuto činnost se nyní v tréninku hodně zaměřujeme. Je skvělé, že kluci dokázaliu přenést věci z tréninkui do zápasů." shodli se trenéři.


-----

Jako na houpačce - tak by se dal v nadsázce prezentovat nedělní výkon v českých Budějovicíc.. 


Již počvtrté jsme v neděli v rámci zimní halové ligy zamířili na jih Čech. Jak jsme již psali dříve, po velmi dobrých výkonech v předešlých třech dějstvích jsme dokázali proniknout do skupiny o první až páté místo. Spolu s námi se do této skupiny kvalifikovaly týmy: TJ Hradiště, FK Písek, Novosedly n. Nežárkou a Sokol Jindřichův Hradec. Co nás těší nejvíc je fakt, že naše výsledky jsou podloženy velmi dobrou hrou, kterou dokážeme přehrávat i o rok starší týmy.


Nejinak tomu bylo i o uplynulém víkendu. Aćkoliv jsme úplně nechytili vstup do prvního zápasu a po pěti minutách "padali" o tři góly nakonec jsme se dokázali přes soupeře prosadit, vytvořit si šance a svůj tlak proměnit v obrat.


Ve druhém zápase jsme narazili na pevnou obranu, kterou jsme nedokázali prolomit, ačkoliv jsme se snažili zuby nehty.  To co se nám nepovedlo v zápase druhém se nám povedlo v zápase třetím. Vytvořené šance jsme dokázali lépe proměnit, což tento zápas rozhodlo.


Závěrečné utkání bylo velkou přetahovanou ve které jsme bohužel tahli za kratší kus provazu my. Z herního pohledu, i s přihlédnutím k narůstající únavě, odehráli kluci dobrý zápas.


Ho dnoce níé trenérů" S předvedeným výkonem jsme velmi spokojení, kluci makali, bojovali, chtěli. Občas nám chyběl jen krůček k tomu, aby to bylo ještě lepší. Nasazení a píle, s jakou kluci trénují byla odrazem povedeného výkonu. Na některých z nich byla na začátku vidět nervozita, kterou ze sebe dokázali postupně setřepat a poté hráli v mnohem větší pohodě a velmi sebevědomě.