Září v plném proudu ..

07.09.2017 06:34

V kalendáři vládne září, kluci už skoro mají za sebou první týden nového školního roku a nám se tedy sezóna rozběhla v plném proudu. Máme za sebou první turnaje i "mistrovská" utkání, tréninky nám pěkně odsýpají, prostě fotbalová paráda. 

Co nás čeká v září dál ? Kromě zmiňovaných utkání Městského přeboru starších přípravek "5+1", které, až na jednu výjimku (neděle 17.9. ve Zruči), hrajeme v týdnu, vyrazíme hned na několik turnajů. V neděli 10.9. odehrajeme první ze série akci Miniligy. Tentokrát zamíříme do Lázu, kde svůj turnaj pořádá 1. FK Příbram. Kromě domácích se utkáme i s týmy Bohemians 1905 a SK Dynamo České Budějovice. 

Další týden bude pořádně nabitý. V sobotu 16.9. zvládneme, za pomoci kamarádů z U8, hned tři akce. Areál v Luční ulici přivítá další turnaj Miniligy, který zde pořádáme (FC Hradec Králové, Dukla Praha, Slovan Liberec), část týmu bude hájit naše barvy na Krajském turnaji starších přípravek v Klatovech (SK Klatovy, SK Petřín "A" a Košutka) a další část vyrazí do Brna na první turnaj nové sezóny Minirepubliky (SKP Č. Budějovice, Sparta Brno, FŠ Třebíč a AS Trenčín).

V pátek 22. září nás, pokud počasí dovolí, čeká Všesportovní odpoledne v plzeňském Škodaparku. Začali bychom okolo 16. hodiny, pokud samozřejmě někdo dorazí později, nic se neděje, kluci budou mít dost času na to se vyřádit, vyzkoušet si různé sporty, vyčistit si hlavu od fotbalu. S přesnými informacemi a prosbou o případnou spolupráci se na vás obrátíme během některé z informačních schůzek.

Poslední zářiový víkend odehrajeme další z Krajských turnajů starších přípravek, tentokrát v sobotu 30.9.Lubech (Luby, Kasejovice, Planá) a v neděli (i když to už bude v říjnu) pojedeme do Ústí nad Labem na další turnaj Miniligy (FK Ústí n.L, Teplice a ???).

Září nabité, co říkáte ? Ale i na volno dojde, tak jak jsme slibovali ..