Viktoriáni v Rokycanech

11.09.2016 21:18

Druhou zářijovou neděli jsme se vypravili do nedalekých Rokycan. Zde jsme se chystali poměřit své síly s týmy z Plzně a okolí. 

Opět dva týmy jako nedávnou v Holoubkově. Viktoria červená a modrá (v bílém). V turnaji hraném stylem každý s každým jsme opět začínali utkáním proti sobě. A znovu byla o kousíček šťastnější červená. 

Naše hra, jak červené, tak modré, byla zase o trošku lepší než na minulém turnaji. K vidění byly nejen parádní kličky (třeba Áda Havlík), i skvělé technické kousky při vedení míče (třeba Maty Houser), ale i bravurní střely (Péťa Mašek). A když situace nešla vyřešit obejitím protihráče, byly jsme schopni si vypomoci přihrávkou.

Velmi pěkně hrály oba týmy, i když při střetnutí našich borců v modrém(bílém) s domácími Kohouty museli všem přítomným divákům i náhodným kolemjdoucím vstávat vlasy i chlupy údivem. Tolik šancí a žádný gól?! Kluci  jakoby měli zakázáno dávat branky. A i kdyby měl soupeř v bráně tréninkový kužel, stejně bychom gól nedali.

Jinak si kluci vedli velmi dobře. Celkově 2. místo pro červenou a 4. pro modrou plus jedno individuální ocenění. Cenu pro nejužitečnějšího hráče turnaje získal Domi "Domenico" (psali jsme o něm již v článku o soustředění) Vukovič. 

Občas se sice se soupeři až příliš pereme, než abychom se snažili hledat chytřejší způsoby a pomohli si. Ať už kličkou či přihrávkou. Pořád máme na čem pracovat. Třeba už zítra, začínáme jako vždy v 17:30!