Víkend, krajský turnaj i finále Miniligy, sociomapa

27.05.2018 10:41

No, jak to říct. Poslední tři víkendy nám kluci dělají radost. A včera se to zase potvrdilo. Ať už na turnaji série krajských turnajů v Kasejoviccíh, kde část týmu sváděla souboje s týmy Senca, Jiskry Diomažlice a domácím a nebo v Liberci, kde v sousedství hlavního stadionu FC Slovan bojovali ve dvou turnajích. 

Obě akce nám ukázali, že kluci fotbal hrát umí, mají správné návyky a pokud se na hru soustředění a jsou do ní vtažení, jsou schopni hrát proti komukoliv. Je jedno jestli na druhé straně hřištzě stojí starší kluci z regionálních týmů, nebo stejně staří z celé republiky, účelem je, aby se kluci bavili, zlepšovali a posouvali, nejen fotbnalově, ali i lidsky. A máme pocit, že se to daří. Je hodně zajímavé, jak se vztajy v týmu a postavení jednotlivách kluků mění, posouvá, jak si hledají a vytvářejí svoji pozici, profilují se a fotbal, tréninky, zápasy, turnaje, jim v tom pomáhají.

Nebudeme se pouštět do rozboru hry, výlsedků a jednotlivých akcí, to jsme si s klakama už prosšli přímo nahřišti a vy, rodiče, diváci a fanoušci, jste byli u toho, spíš si cceme zopakovat jednu drobnou akci. V průběhu podzimu, spolu s dotazníky zájmů, nám kluci posílali i odpvědi na dvě otázky,dvěformace : "Kdo je Tvůj nejlepší kamarád v týmu" a "Kdo je podle tebe nejlepším hráčem týmu". A nás by moc, opravdu moc, zajímalo, zd a pokud ano, jak se situace změnila.

Kluci už informaci mají, vás, rodiče, oporpsíme o zaslání odpovědí. Dkujeme.