Velikonoce plné fotbalu

17.04.2017 14:31

Prodloužený velikonoční víkend a náš tým měl v plánu během čtyř dnů tři akce. Hned na dvě z nich byli nominováni všichni hráči.


Na velký pátek jse se zúčastnili Velikonočního turnaje na Doubravce. Původně jsme měli přihlášeny dva týmy, ale nakonec jsme do hry nasadili hned tři! Kluci díky tomu dostali hodně prostoru ve hře a mohli předvést, co všechno se během tréninků již naučili. Své síly mohli poměřit jak proti týmům z plzeňského okolí, tak i mezi sebou navzájem. Většinou proti o rok starším klukům si vedli velmi dobře. Ukázali, že jsou schopni své soupeře přehrávat a vytvářeli si spoustu brankových příležitostí.

Dva týmy na stupních vítězů je skvělý výsledek!


V sobotu jsme na umělé trávě u 33.ZŠ na Skvrňanech hostili tým pražské Slavie. Tým tentokrát dorazil jen v omezeném počtu, proto jsme se opět rozdělili na tři party a postupně jsme si proti "šešívaným" zahráli všichni. Každá parta odehrála s Pražany 2x10 minut. Souboje to byly velmi vyrovnané. Jak jsme si již během podzimních a zimních zápasů proti tomuto soupeři zvykli. Pohledné akce byly k vidění na obou stranách a v chladném počasí zahřávali přihlížející diváky a fanoušky z řad rodičů.


Pokud v sobotu bylo chladno, tak v neděli nebylo o moc lépe. Velmi silný studený vítr nás bičoval během prvního dějství "Krajské ligy" v Horažďovicích. Kluci však zamrzlí nebyli a své soupeře jednoznačně přehrávali. Spousta parádních individuálních a akcí zakončených gólem, ale také spousta zahozených šancí. Občas řešíme šance tvrdou střelou do soupeřova brankáře nebo mimo bránu, místo chytře umístěné střely.


Věříme, že na nedostatcích zapracujem během následujících tréninků a již příští víkend v Hradci se to projeví i během zápasů!