Trénink v Doosan aréně

04.10.2015 18:56

    Ve čtvrtek probíhal trénink mini přípravky FC Viktoria Plzeň v trošku jiném prostředí, než na které jsme byli v současné sezóně zvyklí. Možnost zatrénovat si na hlavním stadiónu se nenaskytne každý den. Na trávníku, kde se odehrávají prvoligové a mezinárodní zápasy a kde se kluci z ,,Áčka" rvou o body se soupeři z české nebo Evropské ligy, pilovalo své fotbalové umění 19 hráčů našeho týmu.

    Při nástupu na hrací plochu klasickým tunelem jste nás vítali nejen Vy rodiče na tribuně, ale také velmi hezké počasí, které vydrželo po celý trénink. Naše natěšení nemohly zkazit ani právě probíhající stavební práce, které souvisí s výstavbou nových věží, kvůli kterým byla, hlavně z důvodu bezpečnosti, naše návštěva lehce omezena.

    Tréninkové nasazení některých hráčů ovšem neodpovídalo této vyjímečné události. Místo, aby jsme čas na hlavním stadionu využili co nejvíce, zbytečně jsme se zdržovali chozením na záchod... (Vždyť jít třikrát za trénink na záchod, to už je trochu moc!). Další černou kaňkou byla nekázeň některých hráčů. Tyto negativní faktroy si můžeme vysvětlil již zmiňovaným novým prostředím, nemělo by se to však opakovat. I hned po tréninku jsme řekli klukům naše pocity z proběhlého tréninku a myslím si, že jsi tyto informace VŠICHNI kluci vzali k srdci a hned v sobotu na turnaji v Praze nám dokázali, že šlo pouze o vyjímku. 

    Trénovat na hlavním stadiónu a převlékat se v šatně, kde před tím byli takoví velcí hráči jako Diego Costa, Vincent Kompany, Franck Ribéry a další, to by měl být pro každého fotbalistu svátek.