Startuje Halová zimní liga v Českých Budějovicích

18.11.2017 17:00

V sobotu 25. listopadu se vydáme k prvnímu klání Halové zimní ligy do Českých Budějovic. Tuto, pro přípravkové týmy FC Viktoria, už tradiční akci, pořádá v areálu Složiště SK Dynamo České Budějovice. Tamní nafukovací hala s umělou trávou hostí od listopadu do března turnaje pro kategori U7 - U12. Náš tým se zúčastní, tak jako každý rok, série turnajů, určené pro o rok starší kluky, tedy pro kategorii U10.

Turnaje se účastní, kromě našeho týmu a celku U9 SK Dynamo ČB také týmy Čtyři Dvory ČB, jihočeská fotbalová akademia FMA, TJ Hradiště, FC Písek, SKP České Budějovice, TJ Dražice, celyk z Veselí ayd Lužnicí a Jindřichova Hradce. S každým soueřem odehrajeme během prvníh tří turnajů (25.11., 16.11. a 21.1. jeden 30-ti munutový zápas. Následně, podle výsledků a umístění, budeme hrát utkání buď ve "zlaté" nebo "stříbrné" finálové skupině. Zde odehrajeme další 4 zápasy v každém turnaji (10.2. a 4.3.). Ty pak rozhodnou o našem celkovém pořadí. 

Konfrontace s o rok staršími hráči z jihočeského kraje bude určitě přínosná a zajímavá. Už se těšíme na zajímavá klání a spoustu gólů.