Srpen - úvodní měsíc nové sezony

27.07.2017 06:04

Za pár dní to vypukne .. v pondělí 7.8. v Luční ulici opět ožije šatna s označením "U9" na dveřích. A co nás v srpnu čeká ? 

Okamžitě najedeme na "běžný" režim, tzn. 3 tréninky v týdnu, v obyvklých dnech a čase.

První týden se zaměříme na oživování fotbalových návyků a dovedností po době volna, v rámci jednotlivých tréninků budeme hodně hrát, ale čeká nás samozřejmě i práce spojená s pilováním nových dovedností. 17.8. pak vyrazíme do areálu golfového resortu, kde tráví svoje soustředění kluci z U9 pražské Slavie. Odehrajeme s nimi přípravné utkání, které nám určitě přinese spoustu důležitých poznatků pro další práci. Na pátek pak chystáme pro kluky (ale i pro vás) překvapení, budeme Vás o všem včas informovat. 

Další týden se již ponese ve znamení našeho soustředění. V pondělí ještě potrénujeme v Luční ulici, ale ve středu, krátce po obědě, se již, spolu s naší "U8", vydáme do Chvojkovského mlýna. Zde nás čeká celkem 8 tréninků, turnaje, "Olympiáda" a další akce. Soustředění vydá samo na jeden příspěvek, který pro vás připravujeme. Domů se budeme vracet v sobotu 26.8.

Poslední prázdninový týden nás opět čekají tréninky v Luční ulici, ale už začne i kolotoč mistrovských utkání (pátek 1.9. - MPSP 5+1 SSC Bolevec) a víkendových akcí. konkrétně v sobotu 2.9. vyrazíme na turnaj do Benešova (U9 4+1) a odehrajeme i úvodní turnaj turnajů starších přípravek pořádaných PKFS. Dějiště tohoto turnaje, bohužel, zatím ještě neznáme. Ale to už vlastně bude září.