První turnaj - Holoubkov

22.08.2016 10:36

Na první turnaj v nové sezóně jsme v neděli vyrazili do Holoubkova. Úvodní převlékání se nám trochu protáhlo. Nejprve bylo potřeba rozdělit čísla dresů. U některých to bylo jednoduché, u některých složitější. V případě velkého zájmu o číslo rozhodovala "střižba" nebo-li "kámen, nůžky, papír". Nakonec se dresy rozdělily a ku spokojenosti všech na každého dres zbyl. Poté jsme se rozdělili na dvě partičky - Červenou a Modrou, která však oblékla dresy bílé barvy.

A jak to vypadalo na hřišti? Hned na úvod nám los připravil bratro nebo spíše sestrovražedný boj Červené proti Modré. Utkání nechybělo patřičné nasazení. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Modrá byla o jen malou trošku úspěšnější a nakonec si zapsala první vítězství. Následně se kluci utkali proti o rok starším klukům z Rokycan, Letné, Holoubkova, Příbrami, a také proti stejně starým klukům z Rokycan. Celkem jsme odehráli 7 utkání. Lépe se dařilo Modré, skončila na pěkném 5. místě. Červená zůstala o dva stupínky níže. 

,,Turnaj nám ukázal, že kluci jsou silní v práci s míčem. Dále budeme pracovat na tom, aby lépe začali vnímat své posty. Zapracovat musíme také na prvním dotyku. Na jeho kvalitě, ale i na směru, kterým je míč přebírán. A také na správném výběru nohy při zpracování. I nadále však naší prioritou zůstávají kličky, kterým se budeme věnovat také v tomto týdnu, kdy nás čeká soustředění." shodli se trenéři.