Poděkování ..

13.11.2017 08:14

Vážení rodičové, milí kluci ..

 

chtěl bych Vám touto cestou, jménem všech trenérů U9, poděkovat za uplynulý víkend. 

První část poděkování patří klukům, kteří obě víkendové akce odehráli tak, jak se Viktoriány sluší a patří. 

Sobotní turnaj PKFS ve Stříbře snesl z naší strany více než přísné měřítko. Kombinace fotbalovosti a bojovného, týmového ducha, podpořeného výraznými individuálními výkony musel potěšit oko každého z fanoušků nejen našeho týmu. Z kluků přímo čišela chuť hrát, porvat se o výsledek, nechat na hřišti to nejelpší ze sebe sama. 

Nedělní Miniligu nám trochu, no dobrá, trochu více, pokazilo počasí. Ale i přes nepříznivé podmínky jsme mělo možnost vidět parádní turnaj. Kluci ze všech týmů se rvali o každý míč, bojovali a předváděli celou řadu fotbalových momentů, nad kterými srdce fanouška mohlo zaplesat. Nás těší, že "červenomodří" se mezi zúčastněnými rozhodně neztratili, ba právě naopak. V některých utkáních, nebo minimálně v jejich větších částech, na hřišti kralovali a prosazovali se "naším fotbalem". 

Takhle se nám, kluci, líbíte !!! A nemluvím, myslím, jen za trenéry, ale i za vaše věrné fanoušky.

A teď k vám, milí rodičové .. první část poděkování směřuje k "partě ze Stříbra", oni ví proč :-). Děkuji .. Druhá část pak letí k vám všem, protože to, co jste včera "předvedli na 33" je neuvěřitelné. Myslím, že takovou podporu a podmínky, jakou klukům dáváte najevo, nám může leckdo závidět. Z naší strany velký obdiv a dík. Těžko k tomu něco víc dodat .. prostě DĚKUJEME !!!