Nová sezóna, nové výzvy ..

24.07.2017 08:23

Červenec ještě sice svoji vládu neukončil, ale srpen se již rozcvičuje k prvnímu kroku "do hřiště" a s ním se přiblíží i začátek nové sezóny. Sezóny plné výzev, očekávání, úkolů, tvrdé práce, ale v neposlední řadě určitě i zážitků a legrace.

Co nás tedy čeká a nemine ? 

7. srpna se v Luční sejdeme k prvnímu tréninku. Tréninky zůstavají v obvyklém režimu, tzn. v pndělí, ve středu a v pátek, od 17:30  v areálu v Luční ulici. Pánové, pozor, naše šatna už nese označení "U9" !!!

V půlce srpna vyrazíme k přípravnému utkání do Darovanského dvora, kde poměříme svoje síly s kluky z pražské Slavie a závěr měsíce strávíme spolu s naší "U8" v dobře známém prostředí příjemného areálu ve Chvojkovském mlýně, kde nás čeká soustředění. Detaily a program se na webu objeví v nejbližších dnech. Program na srpen ještě dolaďujeme, o všem vás budeme včas informovat.

Zápasy, turnaje .. V rámci soutěží OFS Plzeň-město nás čeká měření sil se soupeři především fyzicky, ale i fotbalově vyspělejšími. Budeme hrát Městský přebor starších přípravek "5+1", tedy s kluky ročníku narození až 2007. Se stejně starými soupeři, ale v rámci celého Plzeňského kraje, se budeme pravidelně střetávat i v turnajích, pořádaných PKFS. Kromě toho nás čekají i turnaje Miniligy (termíny a los v Kalendáři akcí) a Minirepubliky (na termíny a zařazení ještě čekáme) a i "běžné" turnaje. 

Fotbalu tedy bude více než dost. Nominace se proto budeme snažit připravovat tak, aby každý z kluků měl odehráno přibližně stejný počet akcí a zároveň měl (a tím pádem i vy, rodiče) alespoň jeden víkend v měsíci od fotbalu volno. Současně s tím plánujeme opět i doplňkové akce, rádi bychom každý měsíc (počínaje již srpnem) kluky vytrhli z fotbalového prostředí a připravili pro ně zpestření ve formě např. bazénu, všesportovního odpoledne, nebo dalších akcí. Určitě rádi půjdeme bruslit, myslíme, že i návštěva kina byla opravdu fajn. Plánů je spousta, rádi samozřejmě přivítáme i vaše nápady.

Tak, ještě pár dní a vypukne to .. Těšíte se ? My už ano !!!