Následující týden

03.10.2016 07:34

V plánu na tento týden došlo ke změnám, proto přinášíme report o akcích, které nás čekají... 

 
První a hodně důležitou akcí je týmové focení, které proběhne v Doosan aréně již dnes od 16:00. My se sejdeme načesaní a nagelovaní před recepcí v 15:45 a společně se přesuneme o šatny. Zde doladíme drobné detaily, doupravíme účesy, úsměvy a tak podobně. Po skončení pózování se přesuneme pěšky do Luční, kde nás čeká trénink. Pro rodiče bude dnes během tréninku připraven speciální program. Sady oblečení, které byly objednávány na konci minulé sezóny již dorazily a ode dneška budou vydávány. Vedoucí oddělení módy byla v pátek jednohlasně (ten hlas byl můj) zvolena paní Vukovičová, která se ujme rozdělování věcí.   
 
Zítra se část týmu vypraví do Lhoty, kde si vyzkoušíme zápas 6+1. Část týmu již v tomto rozestavení hrála a kluci si vedli velmi dobře.
 
Ve středu byl původně v plánu zápas s žačkami našeho klubu. Tento zápas sehrajeme až v pátek. Ve středu proběhne klasická tréninková jednotka.
 
V pátek nás čeká již výše uvedený zápas. Nominace je zveřejněna na titulní straně. Druhá část týmu bude trénovat.
 
A poslední změna tohoto týdne se týká soboty. O minulém víkendu měli kluci volno, kdy mohli navštívit své tety, strýčky, babičky dědečky,... Abychom si na volné víkendy příliš nezvykli, je v plánu na sobotu tréninkové utkání. Čas a místo zatím není zveřejněno. Plánujeme začít v 10:00 tzn. sraz 9:30, pokud bude volno, tak v Luční ul. 
 
Příští volný víkend máme v plánu na konci tohoto měsíce, konkrétně 29. a 30. října.
Proto počítejte s tím, že na 22. či 23. přibyde ještě nějaká akce.
 
Děkujeme a přejeme úspěšný týden.