Náročný týden

02.09.2016 22:13

Přípravný zápas s Mostem v pondělí, mistrovské utkání s Černicemi v úterý, ve čtvrtek nástup do školy, v pátek první skupinový trénink a tím ještě nekončíme...

 

Pondělní odpoledne jsme věnovali výjezdu do Blšan, kde na nás čekali hráči z Mostu. Zápas byl součástí soustředění, které zde mostečtí absolvovali. Hrálo se na dvou hřištích zároveň. A na obou byl děj velmi podobný. Náš tým se do soupeře pustil bez okolků a svým nasazením ukázal hned na začátku, kdo bude mít navrch. Důrazným napadáním nedali soupeři prostor a ten často chyboval. Kluci předvedli dobrou techniku při individuální práci s míčem. Čeho by mohlo být více jsou kličky, hlavně naznačení, které se v našich utkáních objevuje velmi zřídka. Celkově velmi dobrý výkon, byl korunován i několika velmi pěknými góly.

 

Hned druhý den nás čekal první "mistrák" a soupeř z Černic. Trošku se očekávalo, že kluci budou po náročném zápase i cestování trošku unavení, ale se zápasem se poprali velmi statečně. Soupeři prakticky nedali "čuchnout" a šli si za vítězstvím. Být v určitých situacích o trošku chytřejší a nehrnout vše silou, byla by naše dominance ještě větší. I tak se Luční ulicí po zápase nesl vítězný pokřik.

Děkujeme našim rodičům, a také našim soupeřům, kteří to s námi neměli v týdnu lehké a těšíme se na další měření sil, někdy v budoucnu. 

 

Středeční volný den přišel jistě vhod našim novým školákům, kteří měli dostatek prostoru si připravit  vše potřebné. Usednutím do školních lavic pro ně začíná nová kapitola. Věříme, že zodpovědnost, které by se měli začít ve škole učit, dokážou přenést i do fotbalu. Už to nebude jen o hraní, ale i o plnění povinností.

 

Páteční skupinový trénink jsme odtrénovali ve velkém nasazení. Lehce přes hodinu intenzivního tréninku, který byl zaměřen hlavně na techniku vedení míče, zasekávání vnitřním a vnějším nártem. Dále jsme nacvičovali jednoduché herní kombinace. Model skupinových tréninků se bude objevovat každý druhý pátek a věříme, že to bude další kamínek do mozaiky, jenž nás posune dál.  

 

A tím zdaleka ještě tento týden nekončíme, ale to už je zase jiný příběh...