Kanonáda ve Lhotě

04.10.2016 18:50

Již titulek tohoto článku napovídá o tom, co se dělo dnes odpoledne ve Lhotě. 

Kluci dostali možnost vyzkoušet si, pro ně nové, rozestavení 6+1. Z počátku nám to sice drhlo, nevěděli jsme jak se na hřišti postavit, kam nabíhat a dokonce jsme inkasovali první branku v utkání. Po rozkoukání jsme však dokázali být silnější v osobních soubojích a soupeře jsme začali přehrávat. Nejprve herně později i značně výsledkově. A druhý poločas už byl prakticky na jednu branku. Nic napínavého. O to napínavější se pro naše příznivce z řad rodičů, možná i pro některé hráče, staly penalty. 

Nerozvážností jednoho z trenérů se totiž tentokrát hrálo o "lachtany". Domluva zněla jasně: Pokud všichni hráči promění, bude dělat 5 "lachtánků" trenér. Každá neproměněná penalta je jeden "lachtan" pro všechny hráče. 

Dlouho se kluci drželi a na trenérovi začínala být vidět i jistá nervozita. Pět penalt, pět gólů. Až šestým kopem se trenérovi ulevilo. Míč letěl mimo bránu a nic na tom nezměnil ani následující skvělý akrobatický kousek při chytání. Celkem tři "lachtany" si tým po odkopání penalt ocvičil. 

Pak teprve následoval vítězný pokřik a samozřejmě poděkování těm, kteří nám fandí a podporují nás v našem snažení. Děkujeme!!