Co přinese říjen ..

27.09.2017 07:13

V neděli se přehoupneme do dalšího, tentokrát už ryze podzimního měsíce, do října. Co nám desátý měsíc roku 2017 přinese ? 

Budeme pokračovat ve zlepšování individuálních dovedností, opět se zaměříme na přihrávku a první dotek, nevynecháme ani zpracování vysokých míčů, budeme pilovat kličky. Po "Horvátovce" a zasekávačkách nás čeká "Limba" a různé varianty otoček ("háček", "účko", "zapatovka"). Nevynecháme ale ani základy obranné činnosti, v některých cvičeních se zaměříme především na činnost bránících hráčů.

V rámci Městského přeboru starších přípravek budeme pokračovat v měření sil se stašími soupeři z Plzně a okolí, čekají nás hned tři těžcí soupeři. Ten první sice ještě v září, teď v pátek, ale posléze změříme síly s našimi žačkami a s "áčkem" starší přípravky rokycanských Kohoutů.Čeká nás i přátelské utkání v Benešově, kam vyrazíme všichni. 

Nevynecháme ani turnaje. Minirepublika, Miniliga a krajské turnaje starších přípravek nám umožňují konfrontovat našeschopnosti a dovednosti jak se stejně starými kluky z celé České republiky, ale i ze Slovenska, tak se staršími hráči z našeho regionu. Obojí je pro rozvoj našich svěřenců velkým přínosem. Takže co nás čeká a nemine ? Minirepublika v Brně (1. FK Příbram, AS Trenčín, SKP ČB a Sparta Brno), Miniliga v Ústí nad Labem (Ústí, Teplice a buď ještě jeden tým, nebo mírně odlišná varianta turnaje) a v Praze (Bohemians 1905, FK Jablonec a Baník Ostrava) a další krajské turnaje starších přípravek. Zde se o soupeřích a místech konání rozhodne až podle odehraných prvních 3 kol. 

Čeká nás opět tréninková jednotka určená pro veřejnost (13.10.), ale i "nefotbalový" trénink. Tentokrát "bojovka" v okolí Doosan Arény. Opět vás, rodiče, požádáme o výpomoc na jednotlivých stanovištích. Podrobnosti si sdělíme na některé z informačních schůzek.