Chvojkovský mlýn už čeká .. aneb blíží se soustředění

14.08.2017 07:22

pátek 25.8.Tento týden ještě odtrénujeme v Luční ulici, vyrazíme i za "sešívanými" do Darovanského Dvora, ale příští týden se už ponese ve znamení soustředění. Pravda, ještě nás čeká pondělní trénink v Luční, ale potom se již přesuneme do areálu ve Chvojkovském mlýně. Pro ty, kteří by náhodou nevěděli, kde budeme s kluky válčit : https://www.chvojkovskymlyn.cz/

Co nás čeká a nemine ? Spousta náročné práce, ale i zábavy a her. Přinášíme vám letmý nástin našeho plánu :

středa 23.8.

příjezd, ubytování

TJ 1

večeře, zábava a hry, osobní volno, 2. večeře, večerka

čtvrtek 24.8.

budíček, snídaně

TJ 2, svačina a TJ 3

oběd, polední klid, hry

TJ 4, regenerace

večeře, zábava a hry, osobní volno, 2. večeře, večerka

pátek 25.8.

budíček, snídaně

TJ 5, svačina a TJ 6

oběd, polední klid, hry

TJ 7, regenerace

 

večeře, zábava a hry, osobní volno, 2. večeře, večerka

sobota 26.8.

budíček, snídaně

TJ 5, svačina, závěrečný turnaj

vyhlášení výsledků, oběd, zakončení a odjezd

Kromě fotbalové dřiny kluci poměří své síly na turnájcích, "Olympiádě", jejich fantazii prověří "Aktivity", znalosti ukáží při "Riskuj", v pátek plánujeme i táborák s koncertem. Počasí jsme objednali "fotbalové", tak nás snad nezklame. A i kdyby, poradíme si. V zádech nám bude stát oporou náš "doprovodný tým", který nám bude vypomáhat se o kluky postarat ve všem možných i nemožných vzniklých situacích. 

Kluci tentokrát budou plnit roli "mazáků", jejich úkolem tedy bude i vypomáhat našim mladším kamarádům z U8, pro které to bude první takováto větší akce. Ale věříme, že se s touto novou rolí popasujeme a i "osmičkám" se bude s námi líbit. Naši svěřenci budou ubytování v chatkách, podle týmů, které si na úvod vylosují. Budeme hodnotit nejenom jejich chování, ale i úklid našich příbitků

Co s sebou ? 

Jako vždy .., tzn. minimálně dvoje věci na trénink (kdyby pršelo, budeme mít možnost si věci usušit), včetně kopaček (turfy můžou být), šusťák, raději i termoprádlo, chrániče. Na volné chvíle klubové oblečení, kdo zatím nemá vezme si jiné, pyžamo, přezůvky, něco ke čtení, plyšáka, věci na osobní hygienu, plavky .. Určitě kluci nebudou potřebovat telefony, tablety, špíše je vybavte kartami nebo třeba pexesem. 

Pokud byste nám chtěli dovézt nějaké zásoby, poprosíme, v rozumné míře, o vodu, ovoce, popřípadě nějaké sladkosti (krabice tatranek ?), prostě jako vždy. Co se jídla a pitného režimu týče, bude o kluky postaráno beze zbytku. Tři hlavní jídla, dvě svačinky a druhá večeře bohatě vynahradí výdej, který kluky čeká.