Čeká nás Minisoustředění na "33"

28.11.2017 11:46

Příští víkend nás čeká Minisoustředění. Většina z vás už určitě ví, o co běží, ale i tak se vám pokusíme celou akci přiblížit.

V pátek 8.12. se okolo 17. hodiny sejdeme v areálu 33. ZŠ, kde se "ubytujeme" a poté se připravíme na trénink. Ten nás čeká klasicky v 17:30 na umělce. Po skončení tréninku se vrátíme do školy a nachystáme se na další část, tentokrát regenerační, tedy návštěvu bazénu. Čeká nás hodina soutěží, závodů a zábavy. Kluci si užijí štafety, "lodě", budou "běhat po vodě", prostě užívat si vodních radovánek. Po návratu z bazénu se najíme, proběhne nejspíš nějaké krátké video nebo povídání a pak půjdeme "do hajan". Spát budeme v tělocvičně, na žíněnkách a gymnastickém koberci, kluci tedy budou potřebovat karimatku a spacák. K tomu ještě plyšáka a něco na čtení. 

Ráno se společně nasnídáme a po sbalení si "pěti švestek", vyrazíme ke krátkému tréninku na umělku. Trénovat budeme zhruba hodinu a poté už vás poprosíme, abyste kluky vyzvedli a přesunuli do Prahy, do tréninkového centra AC Sparta na Strahově, kde nás čeká "trojúhelník" s kluky z ACS a FC Hradec Králové. Hrát budeme zhrub dvě hodiny a poté vám již kluky oficiálně vrátíme. 

O stravu se klukům postaráme, nakoupíme a uvaříme. Poprosíme snad jen o "něco dobrého". Prosíme, domluvte se, ať vám v sobotu nemusíme spoustu jídla vracet, pak nás to mrzí. 

Doufáme, že se klukům bude akce líbit a Minisoustředění, včetně utkání v Praze, si užijí. My už se těšíme .. 

 

Co tedy sebou ? Tréninkové vybavení na ven, věci do bazénu (plavky, mýdlo, ručník), věci na nocleh (karimatka, pyžamo, spacák), věci na nocleh (obě sady dresů míč, chrániče).