Březen .. za kamna tozhodně nevlezem

24.02.2018 08:51

Další měsíc, mrazivý únor, je pyč a blíží se jaro. Tedy doufáme. A navzdory pořekadlu, my se za kamna nechystáme, i když bude úvod března hodně chladný. Co nás tedy v březnu čeká ?

Pokud počasí dovolí, měsíc bychom zahájili naší "U9 Winter classic", tedy pátečním bruslením pod širým nebem na stadionku ve Stříbře. Jsou zapotřebí dvě podmínky. Aby mrzlo a aby nemrzlo moc. Ta prvn íje podmínkou pro udržení ledové plochy a ta druhá je s ohledem na zdraví všech, kteří se akce budou chtít a moct zúčastnit. V neděli nás poté čeká poslední dílseriálu s názbem Halová zimní liga v Českých Budějovicích. Čekají nás poslední čtyři utkání a věříme, že kluci navážou na výkony z minulé části. 

Od 12. března bychom se rádi řesunuli zět do naší útulné kabinky v Luční ulici a zahájili tím oficiálně naše fotbalvé jaro.  V neděli 18.3. so Českých Budějovic vrátíme, tentokrát k rvnímu turnaji v rámci Miniligy. Utkáme se s klky z domácího Dynama a 1. FK Příbram. Třetí soupeř je ještě v jednání.

Další týden, od 19.března, je ve znamení lékařskýh zdravotních prohlídek (rozpis na titulní straně, děkujeme za solupráci) a také prvního mistrovskéh outkání Městského přeboru starších přípravek, kde v pátek 23.3. zavítáme do Druztové. K účasti v této soutěži si spolu s kluky chceme stanovit týmový cíl. Určitě se ho dozvíte. Víkend řinese dvě akce. Čeká nás rvní z turnajů starších přípravek pod hlavičkou PKFS (místo a čas budou určeny) a poslední halový turnaj sezony v bavorském Neunburgu. 

V úterý 27. března odehrajeme další utkání v rámci přeboru starších příravek, tentokrát s rokycanskými Kohouty v Luční ulici a ve středu .. Soustředění. Ale o tom až někdy příště.