AMBASADOREM TÝMU U9 JE

HONZA KOVAŘÍK

"JEN NEJODVÁŽNĚJŠÍ BOJOVNÍCI BOJUJÍ V NEJVĚTŠÍCH BITVÁCH - MOJO SHUAA"

AKCE TÝMU FC VIKTORIA PLZEŇ U9 (R.2009)

!!! Uvedený program, místa, časy i nominace se mohou operativně měnit, sledujte proto, prosíme, rozpis a informujte se navzájem, děkujeme !!!

!!! Na venkovní utkání, na všechny turnaje - obě sady dresů a míč Puma sebou !!!

 

březen
4.3. ZHL
5.3. HT
??? 11./12.3 PU Slavia
25.3. T Tempo C
 
Prosíme, posílejte  "Osobní výzvy na duben !!!"
 
25.4. - 17:30, TJ, Luční ul.
27.4. - 16:30, MU, MPSP 5+1, Sokol M. Touškov, sraz 15:45, M. Touškov, nominace : Flachs, Folk, Havlík, Hengstermann, Holub, Houser, Kotlařík, Kučera, Mikula, Rada, Vlček, Volf
27.4. - 17:30, TJ, Luční ul.
28.4. - 10:00, turnaj SP PKFS, Nepomuk (5+1), sraz 9:20, Nepomuk, nominace : Blažek, Herych, Havlík, Houser, Kučera, Mašek M., Průcha, Vilímek, Vukovič D., Vukovič K.
28.4. - 10:00, turnaj SP PKFS, Klatovy (5+1), sraz 9:20, Klatovy, nominace : Duchek, Hengstermann, Holub, Karnold, Mašek P., Mikula, Motlík, Rada, Šmíd, Vlček, Volf
------------------------------------------------------------------------------------------
 
Prosíme, posílejte  "Osobní výzvy na květen !!!"
 
30.4. - 17:30, TJ, Luční ul.
květen ´18 
1.5. - turnaj ČNFŠ (6+1), sraz 9:10, Jatecni 18, 40001 Usti nad Labem, nominace : všichni zdraví hráči (2 týmy)
2.5. - 17:30, TJ, Luční ul.
2.5. - 17:30, MU, MPSP (5+1), Slovan Plzeň, sraz 16:40, Luční ul., nominace : Blažek, Folk, Karnold, Motlík, Popuk, Průcha, Šmíd, Vilímek, Volf, Vukovič D., Vukovič K.
4.5. - 17:30, TJ, Luční ul.
5.5. - turnaj, Okříšky (5+1), sraz 7:30, U Stadionu 7, 67521 Okříšky, nominace : Duchek, Flachs, Hengstermann, Holub, Houser, Kotlařík, Kučera, Mikula, Rada, Vlček, Volf, Vukovič D., Vukovič K. - ubytování pro 18 osob zajištěno z pátku na sobotu v blízkosti stadionu (Penzion Zahrady, Nádražní 612, Okříšky, www. penzionzahrady.cz)
5.5. - 14:00, tunrja MP PKFS (4+1), sraz 13:20, Horažďovice, nominace : Blažek, Folk, Havlík, Herych, Karnold, Mašek M., Mašek P., Motlík, Popuk, Průcha, Šmíd, Vilímek
------------------------------------------------------------------------------------------
7.5. - 17:30, TJ, Luční ul. - po TJ informační schůzka
9.5. - 17:30, TJ, Luční ul.
9.5. - 17:30, MU, MPSP (5+1), Druztová, sraz 16:40, Luční ul., nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Folk, Havlík, Hengstermann, Herych, Holub, Houser, Karnold, Kotlařík
12.5. - turnaj SP PKFS, Stod (5+1), nominace : Duchek, Folk, Herych, Houser, Karnold, Mašek M., Mašek P., Motlík, Popuk, Průcha, Vukovič D., Vukovič K.
12.5. - turnaj SP PKFS, Luby u Klatov (5+1), nominace : Blažek, Flachs, Havlík, Hengstermann, Holub, Kotlařík, Kučera, Mikula, Rada, Šmíd, Vilímek, Vlček, Volf
13.5. - turnaj Miniliga (2x 5+1), Teplice (2 týmy), nominace : všichni zdraví hráči
-------------------------------------------------------------------------------------------
Během TJ, utkání a turnajů proběhne "informační kolečko"
14.5. - 17:30, TJ, Luční ul.
16.5. - 16:00, MU, MPSP (5+1), sraz 15:20, hřiště FC Rokycany, Rokycany, nominace : Mašek M., Mašek P., Mikula, Motlík, Popuk, Průcha, Rada, Šmíd, Vilímek, Vlček, Volf
16.5. - 17:30, TJ, Luční ul.
18.5. - 17:30, TJ, Luční ul.
19.5. - turnaj Minirepublika (5+1), Český Krumlov, nominace :Blažek, Folk, Houser, Karnold, Kučera, Mašek M., MIkula, Vilímek, Vlček
19.5. - turnaj Miniliga (2x 5+1), Mladá Boleslav (2 týmy), nominace : Duchek, Flachs, Havlík, Hengstermann, Herych, Holub, Kotlařík, Mašek P., Motlík, Popuk, Průcha, Rada, Šmíd, Volf, Vukovič D., Vukovič K.
---------------------------------------------------------------------------------------------
21.5. - 17:30, TJ, Luční ul.
23.5. - 17:30, MU, MPSP (5+1), Zruč, sraz 16:40, Luční ul., nominace : Duchek, Holub, Houser, Karnold, Kotlařík, Kučera, Motlík, Šmíd, Volf, Vukovič D., Vukovič K. 
23.5. - 17:30, TJ, Luční ul.
25.5. - 17:30, TJ, Luční ul.
26.5. - turnaj Miniliga (2x 4+1), Liberec (2 týmy), nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Hengstermann, Houser, karnold, Kotlařík, Kučera, Mašek P., Mikula, Rada, Šmíd, Vlček, Volf, Vukovič D., Vukovič K.
26.5. - turnaj SP PKFS, Kasejovice (5+1), sraz 9:20, Kasejovice, nominace : Folk, Havlík, Herych, Holub, Mašek M., Motlík, Popuk, Průcha, Vilímek
----------------------------------------------------------------------------------------
turnaje a utkání - červen ´18
1.-3.6. - turnaj Krefeld (SRN, 6+1), nominace (2 týmy) : všichni zdraví hráči, bližší info v květnu
6.6. - MU, MPSP (5+1), FCVP "Ž", Luční ul., nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Folk, Havlík, Hengstermann, Herych, Karnold, Mašek M., Mašek P., Mikula
9.6. - turnaj SP PKFS, Raková  (5+1), sraz 8:20, nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Hengstermann, Holub, Kotlařík, Mašek P., Mikula, Rada, Šmíd, Vilímek, Volf
(10.6. - Škodaland Junior Race)
11.6. - MU, MPSP (5+1), Slovan, Slova, nominace : Herych, Motlík, Popuk, Průcha, Rada, Šmíd, Vilímek, Vlček, Volf, Vukovič D., Vukovič K. 
13.6. - MU, MPSP (5+1), M. Touškov, Luční ul., nominace : Flachs, Hengstermann, Holub, Houser, Kotlařík, Kučera, Mikula, Rada, Šmíd, Vlček, Volf
16.-17.6. - turnaj JakoCup (2x 5+1), Hradec Králové (2 týmy), nominace : všichni zdraví hráči
22.6. - zakončení sezóny
--------------------------------------------------------------------------------------

 

Novinky

 

24.4. - plán na květen (Kalendář akcí) a první splněné týmové výzvy !!! 

Nejbližší akce týmu:

 

27.4. - MU, MPSP 5+1, M. Touškov, M. Touškov

28.4. - turnaj PKFS, Nepomuk (5+1)

28.4. - tunrja PKFS, Klatovy (5+1)

-------------------------------------------

1.5. - turnj ČNFŠ, Ústí n. Labem (2týmy 6+1)

2.5. - MU, MPSP 5+1, Slovan Plzeň, Lučí ul.

4.5. - TJ pro veřejnost, Luční ul.

5.5. - turnaj, Okříšky (5+1)

5.5. - turnaj PKFS MP (+U8), Horažďovice (4+1)

-------------------------------------------

9.5. - MU, MPSP 5+1, Druztová, Luční ul.

12.5. - turnaj PKFS 5+1, Luby u Klatov (5+1)

12.5. - turnaj PKFS 5+1, Stod (5+1)

13.5. - turnaj Miniliga, Teplice, (2x 5+1)

-------------------------------------------

16.5. - MU, MPSP 5+1, Rokycany, Rokycany

19.5. - turnaj, Minirepublika, Český Krumlov (5+1)

19.5. - tunrja, Miniliga, Mladá Boleslav (2x 5+1)

----------------------------------------------

23.5. - MU, MPSP 5+1, Zruč, Luční ul.

26.5. - turnaj PKFS 5+1, Kasejovice

26.5. - turnaj, Miniliga, Liberec (2x 5+1)

 

 

"KDO NEDĚLÁ CHYBY, PŘESTAL ZKOUŠET"

,,Všichni se snažíme dosáhnout zlepšení, byť třeba jen drobných. Prozatím nechceme a ani nemůžeme být dokonalí. Jsme velice rádi, když oceňujete naši snahu a kreativitu, přestože někdy uděláme chybu. Vždyť jen ten, kdo se nesnaží, chyby nedělá. Proto nám je, prosíme, nevyčítejte, ale fanděte nám, povzbuzujte, pochvalte nás, stejně jako naše soupeře. Cesta, na kterou jsme se vydali je dlouhá a my jsme zatím udělali jen prvních pár krůčků. Čeká nás na ní spousta zábavy, zážitků, ale i překážek a nástrah a my si je chceme a budeme, s vaší pomocí, užívat a zdolávat je. Vždyť někoho z nás může dovést třeba až k fotbalové slávě. Mějme proto, prosíme, všichni neustále na paměti, že i ten největší strom byl kdysi jen malým semínkem" -- inspirováno citáty neznámých autorů