Únor bílý ..

17.01.2018 13:56

.. pole sílí. Tak alespoň zní staré pořekadlo. A my dodáváme, nejen pole. Sílí i naši kluci, jejich dovednosti a snad i chuť do fotbalu. A co nás v únoru, ať bude bílý nebo ne, čeká ?

Dále budeme kombinovat tréninky na "umělce", v tělocvičnách 33.ZŠ a atletickém tunelu v Doosan Aréně. Tento azyl budeme zřejmě využívat minimálně do poloviny března, možná ale až do soustředění, uvidíme. Záležet bude nejen na počasí, ale i na termínu zahájení jarní části soutěží.

Zpět ale k únorovému programu. Část týmu bude o prvním únorovém víkendu reprezenovat na turnaji v Prešově, kde změří své síly v konkurenci týmu ze Slovenska, Maďarska, Ukrajiny a Srbska. Určitě zajímavá zkušenost. Následující víkend, 10. února, nás čekají hned dvě akce. V Rokycanech, na tradičním halovém turnaji, bude hájit naše barvy jedna parta a druhá vyrazí k prvnímu finálovému dění do Českých Budějovic. Tam se odehraje první ze dvou turnajů, které budou rozhodovat o konečném umístění v tamní Halové zimní lize. O tom, v jaké skupině, a tedy i jestli ráno nebo odpoledne, rozhodnou utkání, která kluci odehrají teď v neděli. V případě, že bychom hráli odpoledne, uvažujeme o cestě vlakem.

Před začátkem jarních prázdnin (pro plzeňské kluky) nás čeká ještě přátelské utkání s pražskou Slávii, 18. února v Edenu (venku) nebo v hale na Hanspaulce. Jde o první z řady přátelských utkání, která chceme během jara sehrát. 

Protože se jarní prázdniny netýkají všech kluků, nabízíme opět možnost "tréninků", nebo spíš sportovních setkání, a to ve stejných dnech a hodinách, jako jsou tréninky, tzn. pondělí 17:30-19:00, středa 17:00-19:00 (tělocvična) a pátek 17:30-19:00. Pokud by se podařilo zajistit možnost tréninku o něco dříve, budeme vás informovat. Kdo z vás by měl o tréninky zájem, dejte mi, prosím, vědět. Opět bychom se scházeli, pokud nás bude 8 a víc. 

Na závěr "prázdnin" máme možnost na další parkourový trénink, popřípadě na akci na horolezecké stěně, ale o tom jindy, v Aktualitách. A pak už začne březen. A co my ? Za kamna vlezem ?