Trocha (nejen) čísel na závěr

20.06.2018 07:39

Je to zanámi, uteklo to jako voda. Na samotný závět přinášímepár čísel :

Od srpna do dnešního dne máme odtrénováno 133 tréninků, což obnáší 199 a plůl hodiny tréninku na hřišti, v tělocvičně, nebo v kdekoliv jsme společně trávili čas určený ke zdokonalování našich schopností a dovedností.

Průměrná účast činí 88%, což znamená 114 tréninků (jsou zohledněni i hráči, kteří se k týmu připojli později, proto vám kontrolní výpočty možná nevychází), tedy 171,36 hodiny v tréninku. Nejlepší docházk, 98% měl Petr Mašek.

K tréninkům musíme přidat i 81 fotbalových akcí, tedy utkání a turnajů. Odehráli jsme 35 mistrovských a přátelských utkání a 46 turnajů, průměrný počet nominací byl 42 akcí. Na utkání to bylo v průměru 18 nominací, na turnaje pak 24. Tyto akce přinesly klukům dalších skoro 1.950 minut hry. Průměrná minutáž byla 1926 minut, to znamená 46 odehraných minut na akci. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

K tomu je třeba pořidat váš čas, čas, který trávíte na cestách, přípravou na akce a podporou vašich ratolestí. A toho je v konečném součtu možná dvakrát tolik jako toho času, který s kluky trávíme my. A za to vám, rodičové, sourozenci, fanoušci, patří náš neskonalý dík. Bez vás by to nešlo !!!