Stříbro z "domácího" turnaje a závěr základní části Halové zimní ligy

24.01.2018 17:53

Uplynulý víkend,konkrétně neděle, přinesl hned dvě akce. Jedna část týmu hájila naše barvy na třetím turnaji Halové zimní ligy v Českých Budějovicích a druhá bojovla na "domácím" turnaji v Městské sportovní hale. 

Výkony, ale spíše výsledky našich svěřenců v hale na českobudějovickém Složišti, nám nakonec vynesly účast v bojích ve skupině o 6.-10. místo. Nejen v utkáních tohoto víkendu, ale všech tří soutěžních. Bohužel, několikrát kvalitní výkony v utkáních nepřinesly kýžený a v součtu potřebný výsledek. V každém případě, v základní části jsme nepropadli, odehráli jsme hned několik opravdu parádních zápasů. Na druhou stranu, nusíme přiznat, že jiné zápasy se nám úplně nepovedli. Budeme mít tedy ještě dva turnaje, odm zápasů na to, aychom ukázali, co všechno umíme. První možnost budeme mít hned 10. února odpoledne.

Plzeňský turnaj svedl dohromady 8 týmů z Plzeňka, Karlovarska, Prahy a jižních Čech. O konečném vítězi nakonec rozhodl jeden z posledních zápasů celé akce. Nám udělalo radost, že jedním z jeho aktérů byli naši kluci. Bohužel, v tomto utkání jsme nedokázali vstřelit gól, naopak, jeden jsme dostali a to nás nakonec, v celkovém součtu, stálo vítězství v turnaji. Kluci ale ukázali velikou chuť do fotbalu, hlad po vítězství a od všech přítomných sklidili při závěrečném ceremoniálu zasloužený potlesk. Stříbrné medaile, které si kluci odnášeli byly zaslouženou odměnou za předvedené výkony a dobře odvedenou práci. 

Věříme, že tento začátek je předzvěstí úspěšného jara a vůbec celého roku.