Statistika nuda je .. ?

19.12.2017 08:09

A je to za námi .. Uteklo to jako voda a první půlrok v U9 mají kluci za sebou. Když jsme se včera po tréninku loučili, viděli jsme v jejich tvářích úsměvy, oči jim zářili .., věřte, že to je pro trenéra největší odměna.

Ke konci roku patří i trocha bilancování, dovolte nám tedy pár "suchých" čísel. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Hřiště"

Máme za sebou 19 společných týdnů, 62 tréninků, 19 mistrovských nebo přátelských utkání, 24 turnajů. Když to převedeme na hodiny, na hřišti jsme strávili 91 hodin v tréninku, necelých 40 hodin v utkáních a těžko vyčíslitelný časový údaj v turnajích. 

Průměrná účast v trénincích byla 88%, tzn. 54 tréninků ze zmiňovaných 62. Jsou mezi námi kluci, kteří si drží účast nad 95%, klobouk dolů. Z 19 odehraných utkání každý z kluků odehrál průměrně 11, skutečný rozptyl je mezi 9 až 13 utkáními. Stejný údaj najdeme i u turnajů, kde z 24 absolvovaných má každý z kluků odehráno mezi 9-12 akcemi, v průměru na tým opět 11 odehraných turnajů. Ze 43 absolvovaných akcí se každý účastnil minimáně 18 (a to je výjimka, způsobená nemocemi, zraněními, nebo účastí na utkáních mateřského klubu) jinak se pohybujeme mezi 20-24 akcemi, průměrně jsme na 21. Protože ale každý turnaj nebo utkání přináší jinou "minutovou zátěž", sledujeme i tu. Průměrně mají kluci od srpna do prosince odehráno 873 minut, to znamená, že v průměru na akci (utkání nebo turnaj) strávili na hřišti, ve hře, pokaždé přibližně 41 minut. Utkání kluky obohatila o průměrných 398 minut za polovinu sezóny, v průměru během nich na hřišti byli 32 minut, u turnajů to dělá průměrných 537 minut celkem a 55 odehraných minut na akci.

Pokud by někdo měl zájem o bližší seznámení se s těmito údaji, jsou vám k dispozici. 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Web

K informování vás, rodičů, fanoušků, ale i kluků, nám slouží náš web. A můžeme konstatovat, že "vy to snad opravdu čtete" .. :-) .. Od srpna do včerejšího dne zaznamenalo počítadlo statistických údajů celkem 21.048 unikátních návštěv webu. Nejvíce jich bylo v říjnu, konkrétně 5.436. Nejvyšší denní návštěvnost jsme zaznamenali 15.listopadu, 276 unikátních návštěv. 

Co se zobrazení stránek týče, od srpna do 18.12. byly zobrazeny celkem 51.297krát (!!!). Nejčastěji opět v říjnu (14.024 zobrazení), nejvícekrát za den pak 27.září, celkem 2.230 zobrazení.

Nejčastěji navštěvovaná je (asi logicky) titulní strana, následují Aktuality a Kalendář akcí. Naopak, například "Zajímavosti" patří k těm méně navštěvovaným záložkám. 

Věříme, že vám web pomáhá, baví vás .. Budeme se snažit pokračovat tak, abyste na něm nacházeli vše potřebné, v co možná nejzajímavější formě.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To je dat a údajů, co ? V každém případě, statistika v tomhle případě rozhodně nuda není ..