Škodaland Junior Race, pověrka zdatnosti a odolnosti

01.04.2018 21:06

Červen je sice ještě daleko, ale tahle akce určitě bude stát za to. V plzeňském Škodalandu proběhne Škodaland Junior Race, závod, který prověří fyzickou zdatnost, ale i psychickou odolnost všech zúčastněných. Akce se bude konat v neděli 10. června a bude se skládat ze dvou částí, hlavní, tedy samotného závodu a ohatého doprodnéhoprogramu ve forě soutěží, různých vystoupení a dalšího programu.

Závod bude probíhat v jednotlivých věkových kategoriích (4-5 let, 6-7 let, 8-9 let, 10-11 let a 12-13 let. Registraci k závodu je třeba provést na webových stránkách závodu www.skodalandracejunior.cz, kde jsou k dispozici i soutěžní podmínky a další informace. 

Start závodu proběhne v areálu Škodaland u Borské přehrady. Registrace na místě, pak musí být provedena nejdéle jednu hodinu před startem každé z kategorií. Při registraci se odevzdají vytisknuté, vyplněné a podepsané Soutěžní podmínky sportovní akce Škodaland Race - Junior, a souhlas zákonného zástupce. Po odevzdání těchto dokumentů, získá účastník nejen startovní číslo, ale také tričko a čelenku.

Tak co, zkusíme to ?