Sedmé místo na Jako Cupu, úspěch, ale ..

18.06.2018 06:15

Ač se to může zdát zvláštní nebo ne úplně obvyklé, dá se sedmé místoi na Jako Cupu v Hradci Královém považovst za úspěch. Konkurence se sjela z celé republiky a na hřišti v Háječku se snad nenašel tým, ketrý by nepatřil do české špičky v kategorii přípravek. Podle toho i vapadala jednotlivá utkání. Sposuta gólů, nasazení, rstě připravkový fotbal. 

Jak shrnout naše účinkování ? Zc elkového pohledu kluci určitě nezklamali, treméři našli na obou dvou dnech spoisutu pozitiv, ale chyběla nám jiskra, štťáva, "drjv". V rozhodujících chvílích takové to "něco navíc".Základní skupinu jsme ioodehráli asi podle našich přestav, tedy kromě zápasu se Slavií, druhý den nám ale chyběla dravost, zdravá agresivita, níboj. A v rozhodujících chvílích, hlavně v utkání s domácícmi "Votroky" to byla škoda, konečný výsledek mohl být ještě o malinko lepší.

Ale i tak, kluci, fanoušci, moc děkujeme za předvedený výkon, za podporu. Doufáme, že jset si poslední společný turnaj užili a teď už se budmee do konce týdne jenom bavit. Hezký den