Olympiáda se povdla

25.05.2018 20:43

Páteční olympiáda se povedla. Tedy, alespoň členové "olympijsského výboru a olympijští dobrovolníci" se tvářili spokojeně. A unavené, ale rozsemáté tváře závodníků z "Evropy, Asie, Ameriky, Afriky i Oceánie" svědčily otom, že akce pod "aolympijskými kruhy" se opravdu vydařila. Počasí se na poslední chvíli umoudřilo a nad atletickým stadionem bylo nakonec krásně.

Atleti soutěžili samiza sebe, ale i za své "kontinwtální" týmy, ve víceoji. A diciplíny ? Běžeckou část obstaraly běhy na 60 metrů, 50 metrů různýchpřekážek a štaeta 4x přibližně 100 metrů. Házelo se břemenm azávěrčnou disciplínou byl skokdaleký. Výsledky ? Vítězem se stali všichni zúčastnění, pokud si odnesli zážitek a vzpomínku. Na body zvítězili "afričané", rychlí byli "Evropané" i zástupci "oceánie", nejdál hodil  dokočl "američan". Někteří kluvi pčekvapili možná nejen nás a diváky, ale i sebe. Jsou fakt šikovní.

Vyhlášení výsledků a předávání medailí na stupních vítězů doprovodil četný ho, skuina Adyband revial.

A pak už nastal čas o skokany potápy, námořní bitvy, hledače pokladů (viď, Domi), prostě hodina zábavné regenerac v bazénu. Upřímně, to co někteří umí, jak skáčou do vody, kloboukdolů.