Mimofotbalové aktivity .. vymýšlíme, plánujeme, ... chcete ?

17.01.2018 18:30

Fotbalu si kluci, a nejen kluci, během jara užijí více než dost. Čeká nás pořádná nálož  tréninků, zápasů i turnajů a proto opět přichází na řadu i mimofotbalové aktvity. Tedy, pokud budete chtít .. K mimotbalovým aktivitám patří i činnosti, které už jsou běžnou součástí našich týdnů. V rámci tréninků budeme pokračovat s atletickou průpravou. Než se přesuneme zpět do Luční ulice, budeme chodit i do tunelu v Doosan aréně, což není jen zpestření, ale i výrazný přínos ve všeobecné tělesné přípravě kluků. Ale o tom úplně mluvit nechceme.

Myslíme, že třeba výprava do džungle, akce v Jump-aréně, nebo nedávný parkourový trénink se líbily, takže přicházíme s dalšími návrhy. Rádi bychom, pokud to bude možné, na každý měsíc připravili jednu akci. 

Leden přinesl parkourový trénink a čeká nás brulení. I to bude určitě kluky i vás, bavit. V únoru se nabízí, díky jarním prázdninám v Plzni, vlastně jediný termín, víkend 24. a 25.2. Zde bychom buď zopakovali parkourový trénink nebo zkusili zamluvit horolezeckou stěnu. To samé, ale v obráceném gardu, bychom rádi udělali i o víkendu 10. nebo 11. března.  To znamená,že pokud půjdeme v únoru na parkour, v březnu bychom šli na stěnu a naopak. Na únor nebo březen bychom rádi ještě jednou získali termín na bruslení. V březnu navíc vyrážíme na soustředění, kde nás kromě tréninku, čeká i všeobecná pohybová průprava.

Dubnový víkend 13.- 15.4. máme stále rezerován na společný, všesportovní víkend s bojovkou a clou řadou možností k vyblbnutí se. Ano, Akce Liblín. A i když je stále ještě leden, hlaste, prosím, vás zájem o akci a počet účastníků. Do konce ledna bychom případně pobyt a sportoviště zamluvili. Více se dozvíte v mailu, který budeme rozesílat.

V květnu a červnu bude prostoru už málo, ale i tak, jednu květnovou sobotu nebo neděli bychom rádi zamířili opět například do Jump-arény. No a v červnu, kromě dokopné, i společný víkend na Jako Cupu v Hradci Králové. Zde můžeme, pokud bude zájem, spát v kempu u jednoho z místních rybníků. Ale variant je samozřejmě více. 

Tak co, co podnikneme ?