Listopad .. co nás čeká ?

23.10.2017 07:10

Po podzimních prázdninách budeme mít ještě jeden "říjnový" trénink a pak už nás čeká listopad, měsíc ve znamení stěhování se, ve vícero smyslech. Ale k tomu se dostaneme, takže postupně.

Hned první listopadový týden, konkrétně víkend bude pěkně nabitý. 4.11. odehrajeme poslední letošní turnaj Minirepubliky. Tentokrát akci pořádáme a protože hřiště v Luční i u školy na "33" jsou vytížená, budeme hosty v krásném areálu v Dobřanech. Hned druhý den, v neděli 5.11., větší část týmu odjede na Miniligu do Mladé Boleslavy, kde odehraje svá utkání proti domácímu FK, "klokanům" a Jablonci. Druhá část týmu bude dopoledne válčit na "malé umělce" na 33. ZŠ s kluky z Vítkovic, kterí se po sobotní Minirepublice zdrží v Plzni.

I další víkend nás čekají dvě akce, v sobotu krajský turnaj ve Stříbře a v neděli Miniliga v Plzni. I tuto akci pořádáme a zde bychom vás rádi požádali o pomoc. Turnaj se odehraje na umělce u "33", pokud by bylo možné zajistit alesoň nějaké, drobné, občerstevní pro ty, kteří přijedou klukům fandit (utkáme se s týmy z Teplic, Českých Budějovic a Příbrami), budeme moc rádi.

V polovině měsíce, 15.11., odehrajeme v Luční ulici poslední z utkání Městského přeboru starších přípravek a a pak nastane to zmiňované stěhování. Vzhledem k vytíženosti hřišť v Luční ulici budeme přes zimu trénovat v areálu 33. ZŠ, a to buď na umělce nebo v tělocvičnách. Konkrétní program bude brzy uveden zde, na webu. A aby toho stěhování nebylo málo, čeká nás i první halový turnaj. Tentokrát první ze série Halové zimné ligy SK Dynamo České Budějovice. Tam, do areálu na Složišti, v průběhu zimy vyrazíme hned pětkrát. 

Chystáme i další program, o všem vás budeme včas informovat. A pak už se budeme bavit o prosinci .. To to letí ..