Květen si užijeme

24.04.2018 05:44

Blíží se závěr dalšího mwsíce, je tedy nejvyšší čas si přiblížit co nás čeká v tom náslwdujícím, v květnu. A že toho bude. 

Turnaje

V sanotném úvodu si jen zopakujeme i to co nás čeká v závěrudubna, kde se plán malinko změnil a kde nás čekají v sobotu  28.4. dve souběžné akce. Jde o turnaje starších přípravek PKFS, jedna v Nepomuku (domácí FK Nepmuk, SK Petřín "A" a Baník Stříbro) a v Klaltovech (domácí SK Klatovy 1898, FK Staňkov a FK Kohouti Rokycany). Obě akce začínají v 10 hodin.

A pak už přijde květen. A hned prvního nás čeká velký mezinárodní turnajv Ústí nad Labem. Akci pořádá Česko-německá fotbalová škola a nás čeká malinko netrdiční herní systém 6+1 s malou domů  apovolenou rozehrávkou "přes půl", ale s tím si určitě poradíme. Přihlásili jse dva týmy, jeden z nich má v základní skupině za soupeře pražskou Spartu, výběr OFS Ústí nad Labem, domácí FK Ústí nad Labem a FC Sellie a Bellot Vlašim, druhý pak německá SC Staaken-Berlin, SK Střešovice, karlovarskou Slavii a polský SLask Wroclaw. Turnaje se dále účastí například týmy RB LEipzig, FC Augsburg, Baník OStrava nebo pražská Slavia, čeká nás tedy více než zajímavá konfrontace.

V sobotu 5. května pak část týmu bude hrát od 14 hodin turnaj PKFS mladších přípravek (4+1) v Horažďovicích, kde se kromě domácích utká s SK Petřín a rokycanskými Kohouty. Druhá část týmu bude hrát turnaj v Okříškách, kde v osmičlenné základní skupiněnarazí na slovenský Spartak Trnava, pražské Bohemians 1905, Zbrojovku Brno, MFK Vítkovice, FC Slovan Liberec, FC Vysočina Jihlava a HFK Třebíč. 

Další víkend nás v sobotu 12.5. čekají opět dva turnjae straších přípravek PKFS, jeden ve Stodě (domácí Slavoj, FK Tachov a FK Nepomuk) a druhý v Lubech u Klatov (domácí TK Start, Sokol Kasejovice, a OKula Nýrsko). V neděli třináctého pak vyrazíme do Teplic k turnaji MIniligy, kde nás čekají dvojutkání s domácími FK Teplice a pražskou Duklou, popřípadě jesště s někým z regionálních týmů.

Ani další víkend nebude chudší, v sobotu nás souběžně čeká turnaj Minirepubliky v Českém Krumlově (SKP České Budějovice, MFK Vítkovice, MŠK Žilina, Sparta Brno, FŠ Třebíč) a Miniliga v Mladé Boleslavi (FK Mladá Boleslav, FC Hradec Králové, Dukla Praha). Poslední květnový víkend nás opět čeká dvojakce, v sobotu 26.5. odehraje část kluků turnaj starších přípravek PKFS v Kasejovicích (domácí Sokol, SK Senco a Jiskra Domažlice) a druhá část vyrazí na Miniligu do Liberce (program bude upřesněn).

Utkání

V rámci přeboru staršíc přípravek nás ještě v poslední dubnový pátek čeká měření sil s kluky ze Sokola Město Touškov (27.4., 16:30), v úterý 2.5. se utkáme v Luční ulici síly se Slovanem Spoje (17:30) a pak nám začíná druhé kolo měření sil se stejnými soupeři. 9.5. se Sokolem Druztová (17:30, Luční ul.), 16.5. v Rokycanech s Kohouty (16:00) a 23.5. v Luční se Zručí (17:30).

Tréninky

Květen je tedy pořádně nabitý, co říkáte. Ale to zvládneme. v době mezi utkáními a turnaji potrénujeme, zaměříme se na věci, které nás malinko trápí, vypilujeme nějakou novou kličku, ale hlavně si užijeme spoustu zábavy. Čeká nás nová týmová výzva, kluci si určitě vymyslí i nějkou novou osbnoní, navíc si je malinko "otestujeme". Včera se na tréninku dozvěděli o co půjde. Těšíme se na to !!!

Během května bychom s vámi, rodiči, opět absolvovali " informační kolečko".  Pokud se nám to, vzhledem k nabitému programu, nepodaří stihnout, mějte, prosím, pochopení. Děkujeme