Jaro je tady (plán na duben )

20.03.2018 07:25

Na začátku dubna, po návratu ze soustředění, nás čeká pomalejší rozjezd, ale ve druhé poloviněměsíce už to bude pěkný fofr. Co ná stedy čeká a nemine ? 

11 tréninků, 3 turnjae a 5 utkání, to je slušná nálož. V trénincích budew pokračovat ve zdokonalování obvládání míče, zaměříme se na rozvoj rychlosti, budeme pilovat přihrávku a její převzetí, střílet a hrát, prostě trénovat tak, abychom pak v turnajích a utkáních dokázali předvést co všechno z "našeho fotbalu" umíme.

Čekají nás tři turnaje, dva v rámci turnajůpořádaných Plzeňským krajským fotbalovým svazem a jeden ze seriálu Minirepubiky. První z turnajů PKFS dokonce pořádáme, a to 14.4.. na "umělcw" v areálu 33. ZŠ. Soupeře prozatím neznáme, ale to naní až tak důležité. Další z turnajů PKFS nás čeká 28. dubna, stejně jako výjezd do Vlašimi, kde se odehraje první z letošních turnajů Minirepublily.

Před soustředěním se nám už rozběj¨hla soutěž, tedy Městský přebor starších přípravek 5+1 a i v dubnu budeme pokračovat. čekají nás utkání ve Zruči (neděle 8.4.), v Luční se žačkami FCVP (18.4.) a v Touškově v pátek 27.4. Program si obohatíme i přípravnými zápasy, tentokrát sesooupeři ze SRN. 21. dubna vyrazí část týmu do bavorského Zwieselu, kde bude hrát s místní U11 a druhá část, o den později, do Regensburgu, kde poměří síly s tamním SV Jahn. 

Program nabitý, co říkáze ? Ale to zvládneme