Co chystáme na nový rok ?

12.12.2017 08:48
Teď nás sice čeká "vánoční pauza", ale už chystáme program na úvodní měsíce nového roku. 
 
Máme možnost pro kluky zajistit trénink v plzeňské parkourové hale, pod vedením odborných trenérů. Šlo by o dvouhodinovou akci, buď v neděli 14. ledna nebo v sobotu 20.1., obojí v odpoledních hodinách (cca. 16 hodin). 
Cena pronájmu haly je 900,- Kč na hodinu, plus cca. 500,- na hodinu pro trenéry. Při účasti cca. 20 kluků (sourozence a odvážné dospělé vezmeme taky) by cena byla cca. 200,- na hlavičku. 
 
Dejte mi, prosím, do konce týdne vědět, kdo a zda byste o akci měli zájem. Další informace vám sdělím následně.
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
K dalšímu programu ... postupně doplňujeme termínovou listinu na celou jarní část sezóny (viz. web - Kalendář akcí), zatím tam chybí turnaje Miniligy, kterých plánujeme odehrát minimálně celkem 6 a samozřejmě utkání Městského přeboru, která budeme hrát v týdnu, jak jsme zvyklí. Mnoho změn už ale nenastane. Pokud ano, tak nějaká přátelská utkání. 
 
Co chystáme dál, mimo fotbal ? V lednu bychom měli jít společně bruslit. Pan Duchek zajišťuje halu, kam bychom vyrazili spolu s kluky z U8. Na to už se moc těšíme :-)
Pokud by byl zájem, můžeme se navíc, během volna, sejít třeba i v rámci klasického "volného bruslení". Termíny hal v Plzni ("malá hala u zimního stadionu, nebo na Košutce) budeme uvádět na webu. V rámci individuálního plánu, který kluci v pátek dostanou, se nějaká ta hodina na bruslích určitě neztratí .. :-) .. 
Platí i nabídka využití tělocvičen 33. ZŠ v době volna, stejně jako malé "umělky". Dejte, prosím, případně včas vědět. 
V únoru asi "nefotbalovou" akci nestihneme, kluky čekají, kromě turnajů, jarní prázdniny, opět s možností dobrovolných tréninků v tělocvičnách 33. ZŠ.
V březnu, nejpozději v polovině, už bychom se chtěli stěhovat zpátky do Luční ulice, na jeho konci nás čeká soustředění ve Chvojkovském mlýně. Přesto bychom do března chtěli dostat ještě jednu "volnočasovou akci", nejspíš ještě jednou Jumparénu. 
A na duben, pokud budete mít čas, chuť a zájem, blokujeme jeden víkend na společný, všesportovní víkend na Liblíně. To bychom začali konkrétně řešit někdy v polovině února.