"Bojovka" se (snad) povedla

19.10.2017 08:24

Jak jsme již několikrát zmiňovali, rádi bychom klukům tréninkové cykly prokládali i jinými činostmi, než je fotbal. Proto tey v pátek, místo tréninku, proběhla v okolí tréninkového areálu v Luční ulici a stadionu ve Štruncových sadech "bojovka". 

Co akce obnášela ? Týmy hráčů, po 3 - 4 klucích, vyráželi v krátkých časových intervalech od šatny v Luční ulici na trasu (viz. přiložená mapka).

Cestou je čekalo celkem 8 stanovišť s různými úkoly, ať fotbalovými, nebo jinými. Každé stanoviště znamenalo jeden úkol a jednu vědomostní otázku, za které týmy sbíraly body. Kluci tak na vystavených plakátech hledali jména měst a řek, cvičili na hrazdě, dělali nožičky, lámali si hlavy se jmény hráčů Viktorky, která obsahovala písmena P, R, S a T (sektory, okolo kterých trasa vedla), prokazovali znalosti o stadionu našeho klubu, ale i z vlastivědy a na každém stanovišti "riskovali" ve vědomostní soutěži. 

Odměnou za předvedené výkony a znalosti bylo příjemné posezení v Luční, korunované malou oslavou "Radistových" narozenin. "Fíďo", ještě jednou, "všechno nejlepší" .. 

Snad se klukům "bojovka" líbila. Vám, dospělým, patří veliký dík za pomoc s realizací, snad jste se na trase i posléze v Luční doře bavili. Pokud ano, stačí říct, můžeme na jaro vymysltet další akci, třeba i větší, dvoudenní, pro malé i velké. Děkujeme