Až se zima zeptá .. a ona už se zeptala

14.11.2017 08:29

Máme před sebou poslední měsíc letošního fotbalového roku .. to to letí .. První věcí, kterou zmíníme je správné vybavení kluků na tréninky. Jsme a budeme i nadále hodně trénovat venku, proto prosíme, dohlédněte, aby si kluci na tréninky připravili i správné a vhodné "zimní doplňky". A co nás tedy na konci listopadu a v prosinci čeká a nemine ? 

Tento týden odehrajeme ve středu poslední utkání Městského přeboru starších přípravek proti SK Starý Plzenec, v pátek plánujeme dobrovolný trénink pro kluky, kteří s vámi nevyrazí nikam pryč a od pondělí se přesouváme na "33". 

Tréninky zůstávají ve stejných dnech i ve stejném čase a jak jsme zmiňovali, budeme chtít být co možná nejvíce na hřišti. Neznamená to ale, že bychom se vyhýbali i jiným aktivitám. Naopak. Plánovaně se jednou za 14 dní se ve středu přesuneme do tělocvičny a ve stejném rytmu, ale v pátek, budeme mít možnost trénovat v rozcvičovacím tunelu v Doosan Aréně. Kluci tak stráví hodinu a půl v místech, kde se na svá utkání připravují nejen borci našeho "A-týmu", ale i jejich soupeři. První trénink v "tunelu" chystáme na pátek 24.11. Do tělocvičen i do "tunelu" musí být kluci vybavení sálovkami, sportovní oblečení je samozřejmostí. Termíny si, prosím, hlídejte na titulní straně webu, děkujeme.

Co se turnajů a utkání týče, čeká nás příští středu tréninkové utkání s U10 doubraveckého Senca, v sobotu poprvé vyrážíme do Českých Budějovic k prvnímu z pěti turnajů Halové zimní ligy U10 tamního SK Dynamo. Pokaždé náš čekají tři utkání hraná na "umělce" v nafukovací hale. I přes to, že se jedná o halu, prosíme, "zimní doplňky" !!!

Prosinec zahájíme návštěvou hokejového utkání plzeňských Indiánů s Litvínovem. Akci doladíme na schůzce. V sobotu 2.12. bude dopoledne hrát část týmu na pražském Ovčíně s Bohemians 1905. Ve hře je "halová varianta" utkání, tzn. nafukovačka a umělka, stejně jako umělka venku, podle počasí. Proto, prosíme, opět "zimní doplňky", pro jistotu i do haly. V hale bychom hráli rozděleni na dvě části, po cca. 1a půl hodině, venkovní varianta je v jednání, budeme vás včas informovat. Druhá část týmu vyrazí "přes kopec" do bavorského Zwiesellu na halový turnaj (sálovky !!!). Tamní palubovka a soupeři nás určitě náležitě prověří.

V dalším týdnu nás čeká "Minisoustředění". Co konkrétně bude obnášet a co budou kluci potřebovat, se dozvíte v nejbližších dnech zde, na webu. Jen nástin plánu (dolaďujeme) : pátek 8.12. : zahájení, trénink, bazén, video, spánek, sobota 9.12. trénink, turnaj, oběd, ukončení.

Poslední letošní víkend pro nás znamená dvojakci v Českých Budějovicích a ve Strakonicích. Do Budějovic pojedeme odehrát druhý díle seriálu Halové zimní ligy a ve Strakonicích nás čeká Vánoční halový turnaj. 

Letošní rok završíme posledním oficiálním tréninkem v pondělí 18.12. Poté bude, jak jsme již zmiňovali, možnost se sejít v minimálně 6-8 lidech (vč. dospělých) a využít tělocvičny 33. ZŠ (fotbálek, florbal ?). Stačí říct. To samé platí i pro období po Novém roce, tedy od 2. do 12.1. K prvnímu tréninku v roce 2018 se sejdeme na "umělce na 33" v pondělí 15.1.