AMBASADOREM TÝMU U9 JE

HONZA KOVAŘÍK

,,Všichni se snažíme dosáhnout zlepšení, prozatím ne dokonalosti. Jsme velice rádi, když oceníte naši snahu a kreativitu, přestože někdy uděláme chybu. Jen ten, kdo se nesnaží, chyby nedělá. Proto nám je, prosíme, nevyčítejte, fanděte a povzbuzujte, pochvalte nás, stejně jako naše soupeře. Na cestě k fotbalové slávě na nás ještě číhá spousta překážek a nástrah, ale i ten největší strom byl kdysi jen malým semínkem" -- inspirováno citáty neznámých autorů      

AKCE TÝMU FC VIKTORIA PLZEŇ U9 (R.2009)

Uvedený program, místa a nominace se mohou operativně měnit, sledujte proto, prosíme, rozpis !!!

Na venkovní zápasy a turnaje - obě sady dresů a míč sebou !!!

 

březen
4.3. ZHL
5.3. HT
??? 11./12.3 PU Slavia
25.3. T Tempo C
Říjen
 
17.10. - MU, 16:30, MPSP 5+1, Druztová, sraz 16:00, Druztová, nominace : Folk, Havlík, Hengstermann, Holub, Karnold, Kučera, Motlík, Popuk, Průcha, Vilímek, Vukovič D., Vukovič K.
18.10. - MU, 17:30, MPSP 5+1, FCVP "Ž", Luční ul., sraz 16:45, Luční ul.. nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Herych, Houser, Kotlařík, Mašek M., Mašek P., Mikula, Rada, Volf, Vlček
18.10. - TJ, 17:30, Luční ul.
 
!!! UZAVŘENÍ OBJEDNÁVEK NA ZIMNÍ BUNDY !!!
 
20.10. - "Bojovka", 17:00, Luční ul./Doosan aréna - Videoúkol z pondělního tréninku .. "10" .. 
22.10. - turnaj, Miniliga, Bohemians 1905, sraz 8:45, Chvatěruby 223, Kralupy n.Vltavou, nominace : Blažek, Flachs, Havlík, Hengstermann, Holub, Houser, Karnold, Kotlařík, Kučera, Mašek M., Mikula, Motlík, Popuk, Rada, Vilímek, Vlček, Volf, Vukovič D., Vukovič K. 
-------------------------------------------------------------------------------------------
23.10. - TJ, 17:30, Luční ul.
25.10. - TJ, 17:30, Luční ul.
28.10. - turnaj, 10:00, turnaj PKFS, Horažďovice, sraz 9:20, Sportovní 1107, Horažďovice, nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Hengstermann, Kotlařík, Kučera, Mašek M., Mašek P., Motlík, Průcha, Rada, Volf
28.10. - turnaj, 10:00, turnaj PKFS, Stod, sraz 9:20, Hradecká ul., Stod, nominace : Folk, Havlík, Herych, Holub, Houser, Karnold, Mikula, Popuk, Vilímek, Vlček, Vukovič D., Vukovič K.
-------------------------------------------------------------------------------------------
30.10. - TJ, 17:30, Luční ul.
 
Listopad
1.11. - MU, 17:30, MPSP 5+1, Rokycany "B", Luční ul., sraz 16:40, Luční ul., nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Havlík, Hengstermann, Holub, Karnold, Mašek M., Mašek P., Motlík, Vukovič D., Vukovič K.
1.11. - TJ, 17:30, Luční ul.
3.11. - TJ, 17:30, Luční ul. - TJ pro veřejnost
4.11. - turnaj, 12:00, Minirepublika, Dobřany, sraz 11:15, Jiráskova 1292, Dobřany, nominace : Folk, Havlík, Hengstermann, Herych, Holub, Houser, Kučera, Mikula, Popuk, Průcha, Vilímek, Vlček
5.11. - PU, 8:30, MFK Vítkovice, Plzeň (UMT 33.ZŠ), sraz 8:00, nominace : Havlík, Hengstermann, Holub, Houser, Mikula, Popuk,Průcha, Vilímek, Vlček
5.11. - turnaj, Miniliga, Mladá Boleslav, nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Folk, Herych, Karnold, Kotlařík, Kučera, Mašek M., Mašek P, Motlík, Rada, Volf, Vukovič D., Vukovič K.
------------------------------------------------------------------------------------------
11.11. - turnaj PKFS, Stříbro, nominace : Folk, Havlík, Holub, Kotlařík, Mašek M., Mikula, Motlík, Vilímek, Vlček
12.11. - turnaj, Miniliga, Plzeň, 33. ZŠ, nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Hengstermann, Herych, Holub, Houser, Karnold, Kotlařík, Kučera, Mašek P., Popuk, Průcha, Rada, Vilímek, Vukovič D., Vukovič D. 
------------------------------------------------------------------------------------------
15.11. - MU, MPSP 5+1, Starý Plzenec, Luční ulice
Přesun TJ na 33. ZŠ
------------------------------------------------------------------------------------------
25.11. - halový turnaj, HZL SK Dynamo ČB, České Budějovice
 
Prosinec
16.12. - halový turnaj, HZL SK Dynamo ČB, České Budějovice
18.12. - 14.1. - tréninkové volno
 
Leden ´18
 
 

Domácí úkol .. :-) 

V kabině nám sice duní jiná hudba, ale kluci jistě ocení níže přiloženou verzi známé skladby. Schválně, najdete mezi uvedenými fotbalisty ... a jsou mezi nimi i "Páni Fotbalisté" ... svého oblíbeného hráče ? 

Novinky

 

17.10. - výhled akcí do konce roku a předběžné nominace

16.10. - nominace na druhou část října 

10.10. - změny v termínech (titulní strana)

6.10. - nejúspěšnější kluby v evropských pohárových soutěžích (Zajímavosti)

 

 

 

Nejbližší akce týmu:

 

17.10.  - MU, 16:30, MPSP 5+1, Druztová

18.10.  - MU, 17:30, MPSP 5+1, FCVP "Ž"

20.10. - "Bojovka", Luční + Doosan aréna

22.10. - turnaj, Miniliga, Praha

---------------------------------------------

28.10. - turnaj, 10:00, turnaj PKFS (1. tým), Horažďovice

28.10. - turnaj, 10:00, turnaj PKFS (2. tým), Stod

---------------------------------------------

1.11. - MU, 17:30, MPSP 5+1, Rokycany "B"

3.11. - TJ pro veřejnost, Luční ul.

4.11. - turnaj, Minirepublika, Dobřany

5.11. - PU, MFK Vítkovice, 33. ZŠ Plzeň

5.11. - turnaj, Miniliga, Mladá Boleslav

 

 

 

"Otevřené" tréninky :

3.11. od 17:30, areál FC Viktoria, Luční ul. 

 
Zájem a svou případnou účast na otevřeném tréniku hlaste, prosíme, 
předem trenérům na e-mailovou adresu uvedenou v kontatktech ! Děkujeme.