,,Snažíme se dosáhnout zlepšení, ne dokonalosti (prozatím). Jsme rádi, když oceníte naši snahu a kreativitu, i přestože někdy uděláme chybu. Jen ten, kdo se nesnaží, chyby nedělá. Proto nám je nevyčítejte, fanděte nám a povzbuzujte nás. Na cestě k fotbalové slávě číhá spousta překážek a nástrah, ale i ten největší strom byl kdysi jen malým semínkem" -- inspirováno citáty neznámých autorů      

AMBASADOREM TÝMU U9 JE

HONZA KOVAŘÍK

AKCE TÝMU FC VIKTORIA PLZEŇ U9 (R.2009)

Uvedený program, místa a nominace se mohou operativně měnit, sledujte proto, prosíme, rozpis !!!

Na zápasy a turnaje - obě sady dresů a míč sebou !!!

 

březen
4.3. ZHL
5.3. HT
??? 11./12.3 PU Slavia
25.3. T Tempo C
Září
 
Od 8. září každý druhý pátek - skupinové TJ (1. skupina 17:30 - 18:30, 2. skupina 18:30 - 19:30)
 
24.9. - turnaj, 9:00, Rokycany (2 týmy), sraz 8:20, Rokycany, nominace : Flachs, Folk, Havlík, Herych, Hengstermann, Holub, Houser, Karnold, Kotlařík, Kučera, Mašek P., Mikula, Motlík, Popuk, Rada, Vilímek, Vlček, Volf
-------------------------------------------------------------------------------------------
25.9. - !!! Týmové focení !!!, 16:30, Doosan Aréna, sraz 16:15, všichni hráči !!!
25.9. - TJ, 1:30, Luční ul.
27.9. - TJ, 17:30, Luční ul.
29.9. - MU, 16:00, MPSP 5+1, Košutka, sraz 15:20, Košutka, nominace : Flachs, Hengstermann, Houser, Karnold, Kotlařík, Mašek P., Popuk, Rada, Volf, Vukovič D., Vukovič K.
29.9. - TJ, 17:30, Luční ul.
30.9. - turnaj, 10:00 Luby, turnaj PKFS, sraz 9:20, Luby, nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Havlík, Karnold, Kotlařík, Mikula, Průcha, Vlček, Volf, Vukovič D., Vukovič K.
 
Říjen
1.10. - turnaj, Miniliga, Ústí n. L., nominace : Flachs, Folk, Havlík, Herych, Hengstermann, Houser, Kotlařík, Mašek P., Mikula, Motlík, Popuk, Průcha
Rada, Vilímek, Vlček, Volf, Vukovič D., Vukovič K. 
-------------------------------------------------------------------------------------------
4.10. - MU, 17:30, MPSP 5+1, Rokycany "A", sraz 16:45, Luční ul., nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Folk, Havlík, Herych, Holub, Kučera, Mašek M., Mašek P., Mikula, Motlík
7.10. - turnaj, Minirepublika, Brno, nominace : Blažek, Duchek, Houser, Karnold, Mašek M., Mikula, Popuk, Průcha, Vlček, Vukovič D., Vukovič K.
-------------------------------------------------------------------------------------------
9.10. - MU, 17:00, MPSP 5+1, Slovan Spoje, Spoje, sraz 16:20, Spoje, nominace : Folk, Havlík, Hengstermann, Holub, Karnold, Kučera, Mikula, Motlík, Popuk, Průcha, Vilímek, Vlček
13.10. - TJ pro veřejnost
14.10. - turnaj, 10:00, turnaj PKFS, sraz 9:20, nominace : Duchek, Flachs, Folk, Havlík, Hengtsermann, Herych, Holub, Houser, Karnold, Kučera, Mašek P., Motlík, rada, Vilímek
15.10. - PU, SK Benešov, Benešov, nominace : všichni zdraví hráči
-------------------------------------------------------------------------------------------
18.10. - MU, 17:30, MPSP 5+1, FCVP "Ž", Luční ul., sraz 16:45, Luční ul.. nominace : Blažek, Duchek, Flachs, Herych, Kotlařík, Mašek M., Mašek P., Mikula, Rada, Volf, Vukovič D., Vukovič K.
20.10. - "Bojovka", 17:00, Luční ul./Doosan aréna
22.10. - turnaj, Miniliga, Praha, nominace : Blažek, Flachs, Havlík, Hengstermann, Holub, Houser, Karnold, Kučera Mašek M., Mikula, Motlík, Popuk, Rada, Vilímek, Vlček, Volf, Vukovič D., Vukovič K. 
-------------------------------------------------------------------------------------------
27.10. - MU, 16:30, MPSP 5+1, Druztová, sraz 16:00, Druztová, nominace : Folk, Havlík, Holub, Kučera, Motlík, Popuk, Průcha, Vilímek, Vlček
28.10. - turnaj, 10:00, turnaj PKFS, sraz 9:20 (1. tým)
28.10. - turnaj, 10:00, turnaj PKFS, sraz 9:20 (2. tým)
-------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
 
 
 
 

Novinky

 

21.9. - Týmové focení (titulní strana) a "Šlapeto" (Aktuality)

15.9. - předběžné nominace na říjen (titulní strana)

12.9. - "Kanárci" (Zajímavosti ze světa)

10.9. Miniliga v Příbrami (Aktuality)

 

 

 

 

Nejbližší akce týmu:

 

22.9. - všesportovní odpoledne, Škodaland

----------------------------------------------

29.9. - MU, MPSP 5+1, Košutka, Košutka

30.9. - turnaj, Krajský turnaj starších přípravek, Luby

1.10. - turnaj, Miniliga, Ústí n. Labem

----------------------------------------------

4.10. - MU, 17:30, MPSP 5+1, Rokycany "A"
 
7.10. - turnaj, Minirepublika, Brno
-----------------------------------------------
9.10. - MU, 17:00, MPSP 5+1, Slovan Spoje
 
13.10. - TJ pro veřejnost
 
14.10. - turnaj, 10:00, turnaj PKFS
 
15.10. - PU, SK Benešov, Benešov, nominace : všichni zdraví hráči

-----------------------------------------------

 

"Otevřené" tréninky :

13.10. od 17:30, areál FC Viktoria, Luční ul. 

3.11. od 17:30, areál FC Viktoria, Luční ul. 

 
Svou případnou účast na otevřeném tréniku hlaste 
předem trenérům na e-mailovou adresu uvedenou v kontatktech!